O firmie TBI MOTION

//O firmie TBI MOTION
O firmie TBI MOTION

O FIRMIE TBI MOTION

ZAPOZNAJ SIĘ Z FIRMAMI, KTÓRE REPREZENTUJEMY

PRODUCENT ŚRUB, NAKRĘTEK KULOWYCH, PROWADNIC, WÓZKÓW LINIOWYCH

TBI MOTION TECHNOLOGY CO., LTD. jest najstarszym i najbardziej doświadczonym producentem techniki liniowej specjalizującym  się w produkcji elementów techniki liniowej. Firma ta stosuje kluczową technologię produkcji i skoncentrowana jest na badaniach i wdrażaniu innowacyjnego wzornictwa. Produkty oferowane przez TBI MOTION objęte są patentem, posiadają certyfikat ISO 9001:20. Od roku 1986 systematycznie poszerzana jest sieć dystrybucji na całym świecie. Wyróżniająca się jakość i wysoka moc przerobowa to motto TBI, które dzięki temu jest dobrze rozpoznawalne na rynku.

TBI MOTION posiada pełną linię produkcyjną i wszystkie produkty wykonywane są na Tajwanie. Ich główne grupy produktowe to śruby kulowe, prowadnice liniowe, precyzyjne śruby kulowe, roboty jednoosiowe, łożyska liniowe, sprzęgła, systemy wspornikowe, itp. Produkty TBI MOTION wyróżniają się w każdym sektorze przemysłu, firma zapewnia również wsparcie techniczne oraz analizuje rynek, by sprostać oczekiwaniom klientów.

Prowadnice TBI MNOTIONProwadnice i wózki TBI MNOTIONProwadnice i wózki TBI MNOTIONProwadnice i wózki TBI MNOTIONProwadnice i wózki TBI MNOTION

Manager produktu: inż. Tomasz Michałek

E-mail: tech.liniowa@pivexin-tech.pl
Tel.: +48 32 412 30 26