O firmie STROINA

//O firmie STROINA
O firmie STROINA

O FIRMIE STROINA

ZAPOZNAJ SIĘ Z FIRMAMI, KTÓRE REPREZENTUJEMY

PRODUCENT MOTOREDUKTORÓW DUŻYCH MOCY

STROJNA to firma z tradycjami, a jej początki sięgają roku 1906. Wówczas Strojna produkowała koła zębate oraz zespoły ślimaka ze ślimacznicą, ale nie stroniła też od remontów maszyn (zwłaszcza z branży tekstylnej). Zmiany zaczęły następować wraz z II-gą Wojną Światową – wpierw firma przeniosła się na Melje na ulicę Linhartovą 11, gdzie posiada swoją siedzibę do dzisiaj. Ponad dekadę po zakończeniu wojny firma zmieniła swą nazwę z „Remont” na funkcjonują do dzisiaj nazwę „Strojna” (co można swobodnie tłumaczyć jako sprzęt/maszyny), bardziej oddającą charakter przedsiębiorstwa.

W roku 1962 program produkcyjny został drastycznie rozszerzony i odtąd STROJNA specjalizowała się już nie tylko w wytwarzaniu samych kół, ale w kompletnej ofercie techniki napędowej i przeniesienia napędu. W skład tej oferty wchodziły m.in. motoreduktory walcowe, ślimakowe, walcowo-ślimakowe, planetarne, wariatory, podnośniki śrubowe, koła zębate specjalne, sprzęgła elastyczne i wiele, wiele innych podzespołów.

Możliwości produkcyjne firmy bazują na nowoczesnych maszynach, wspieranych przez równie nowoczesne i nieustannie ulepszane oprogramowanie, a także wysoce wyspecjalizowaną i doświadczoną kadrę pracowniczą, nie mówiąc już o stosowaniu tylko najlepszych materiałów, dzięki czemu STROJNA dostarcza produkty wysokiej jakości i jakość tę potrafi utrzymać nawet przy masowej produkcji.

Stroina przekładnieStroina przekładnieStroina przekładnieStroina przekładnie

Manager produktu: Dariusz Wróbel

E-mail: napedy@pivexin-tech.pl
Tel.: +48 32 412 30 12