O firmie STABILUS

//O firmie STABILUS
O firmie STABILUS

O FIRMIE STABILUS

ZAPOZNAJ SIĘ Z FIRMAMI, KTÓRE REPREZENTUJEMY

PRODUCENT SPRĘŻYN I AMORTYZATORÓW GAZOWYCH

Firma Stabilus w 1962 roku była pierwszą firmą produkującą sprężyny gazowe seryjnie. Od tego czasu stale poszerzana oferta, dzisiaj daje ponad 15 000 różnych typów siłowników, a roczna produkcja to ponad 140 milionów części. Dzięki tak rozbudowanej ofercie Stabilus jest światowym liderem w swojej dziedzinie. STABILUS POLSKA – dystrybutor Pivexin Technology Sp. z o.o.

Firma Pivexin Technology reprezentuje doskonale znaną na całym świecie i równie cenioną za jakość niemiecką markę STABILUS. Sprężyny gazowe niemieckiego producenta od lat wyznaczają standardy na tym rynku i znajdziemy je nie tylko w tylnych klapach samochodów, ale chociażby w łóżkach rehabilitacyjnych czy meblach kuchennych. Idea marki STABILUS brzmi „technologia czyni życie bardziej komfortowym” i sprawdza się ona na każdym kroku.

Od kilkudziesięciu lat sprężyny gazowe i amortyzatory firmy STABILUS są z powodzeniem stosowane w przemyśle samochodowym, meblarskim, technice medycznej, budowlanej i budowie pojazdów, gdzie znalazły ponad 300 sposobów zastosowań. Wielu producentów w Polsce zaufało nam i w zamian za to otrzymują produkty najwyższej jakości.
Precyzyjne wymiary, wysoki komfort obsługi oraz bezpieczeństwo użytkowania są jedynie kilkoma powodami, dla których coraz częściej używane są sprężyny gazowe, a ilość możliwości ich zastosowania wciąż wzrasta.

Sprężyny gazowe Stabilus  Sprężyny gazowe STABILUSSprężyny gazowe StabilusSprężyny gazowe StabilusSprężyny gazowe Stabilus

Manager produktu: Anna Pattocy

E-mail: sprezyny@pivexin-tech.pl
Tel.: +48 32 412 30 30