O firmie Pneumax

//O firmie Pneumax
O firmie Pneumax

O FIRMIE PNEUMAX

ZAPOZNAJ SIĘ Z FIRMAMI, KTÓRE REPREZENTUJEMY

WŁOSKI PRODUCENT PNEUMATYKI

Firma Pneumax została założona we Włoszech w 1976 roku przez Giuseppe Beretta i Roberto Bottacini jest dziś jedną z największych Europejskich firm produkujących pneumatykę dla celów związanych z automatyzacją.
Obecnie grupa Pneumax Holdings zarządza 19 firmami. Fabryka w Lurano o powierzchni 40500 m2 mieści się na terenie o powierzchni 94000 m2
i korzysta z najnowszych technologii, pozwalających na elastyczność i wysoką precyzję wytwarzania zgodnie z wymaganiami dzisiejszego rynku.

Szeroki zakres produkowanych komponentów, ich niezawodność potwierdzona milionami sztuk wprowadzonych co rocznie na rynek, innowacyjność, serwis przed- i posprzedażowy zapewniany przez szeroką sieć sprzedaży z wykwalifikowaną kardą techniczną i handlową stanowi wartość dodaną firmy Pneumax.
Oddziały oraz dystrybutorzy firmy Pneumax z lokalizacją na całym świecie (m.in. w Niemczech, Wielkiej Brytanii, Rosji, Singapurze, Brazyli, itd.)zapewnia dystrybucję, dostępność i serwis produktów Pneumax w każdym miejscu kuli ziemskiej.
Pneumax S.p.A., wraz z firmami wchodzącymi w skład grupy Pneumax Holding mogą poszczycić się systemem certyfikatów jakości wystawionych przez Szwajcarski Urząd Certyfikacji SQS zgodnie ze standardem ISO 9001/2008 dotyczącym standardów jakości, standardem ISO14001:2004 dotyczącym ochrony środowiska oraz normą OHSA18001:2007 dotyczącą bezpieczeństwa.
Wśród szerokiej gamy produktów Pneumax znajdą Państwo między innymi zawory mechaniczne, elektrozawory, zawory funkcyjne, zestawy przygotowania powietrza, siłowniki pneumatyczne, manipulatory, czujniki oraz armaturę pneumatyczną.

Wyspy zaworowe Pneumax Siłownik pneumatyczny Pneumax pneumatyka_01Pneumatyka PneumaxElementy pneumatyki

Manager produktu: inż. Damian Ignacy

E-mail: pneumatyka@pivexin-tech.pl
Tel.: +48 32 412 30 37