O firmie LIMING

//O firmie LIMING
O firmie LIMING

O FIRMIE LIMING

ZAPOZNAJ SIĘ Z FIRMAMI, KTÓRE REPREZENTUJEMY

PRODUCENT WYSOCE PRECYZYJNYCH, SOLIDNYCH PRZEKŁADNI PLANETARNYCH

Li Ming Machinery to firma, która specjalizuje się w przekładniach z rodziny high-tech, dedykowanych dla silników servo. Tajwański producent, kierując się strategią „priorytetu jakości oraz zadowolenia klienta” wytwarza produkty spełniające najwyższe wymagania, dzięki czemu jego pozycja na rynkach azjatyckich oraz amerykańskich.

LiMing istnieje od roku 1969 i zrozumiałe, że na przestrzeni tylu lat jego oferta zyskała olbrzymią rozpiętość. W pierwszej kolejności produkty marki to wysoce precyzyjne przekładnie planetarne oraz kątowe, dedykowane głównie do silników servo (także NEMA). W obrębie tej grupy można wymienić rozbudowaną rodzinę SERVOBOX (o najlepszej charakterystyce), a także ekonomiczną rodzinę FABGEAR lub będące kompromisem między jakością i ceną serie PB, SN, FA.

Oprócz przekładni planetarnych LiMing specjalizuje się w produkcji przekładni ślimakowych w korpusie żeliwnym i walcowych tzw. „japanese style”, podnośników śrubowych (ze śrubami calowymi), ślimakowych w korpusie aluminiowym, walcowo-ślimakowych, etc. Dla swoich klientów, jeśli istnieje taka potrzeba, poszukuje także specjalistycznych rozwiązań, dlatego w ramach programu produkcyjnego znaleźć można takie jednostki jak np. napęd wózka golfowego czy duże przekładnie przemysłowe.

Liming przekładnie planetarne Liming przekładnie planetarne Liming przekładnie planetarne Liming przekładnie planetarne Liming przekładnie planetarne

Manager produktu: Sylwia Kozłowska

E-mail: liming@pivexin-tech.pl
Tel.: +48 32 412 30 36