O firmie ATLANTA

O firmie ATLANTA

Zapoznaj się z firmami, które reprezentujemy

Niemiecki producent precyzyjnych przekładni

ATLANTA GMBH jako średniej wielkości firma rodzinna, która specjalizuje się w projektowaniu, konstruowaniu i produkcji systemów napędowych o wysokiej jakości, dowiedliśmy przez ponad 80 lat poprzez rozwój doskonałych rozwiązań w zakresie techniki napędowej.
Nowe technologie produkcyjne wymagają bardziej złożonych systemów napędowych i ich elementy muszą spełniać surowe wymagania w zakresie jakości i wydajności.
Atlanta zaadoptowała i wdrożyła te wymagania do nowych i innowacyjnych produktów na przestrzeni ostatnich lat.

Jesteśmy uznanym producentem techniki napędowej i produkujemy w naszych trzech zakładach w Bietigheim-Bissingen (Niemcy) wysokiej jakości produkty, takich jak przekładnie o niskim luzie kątowym, listwy i koła zębate modułowe.
Ciągły rozwój gwarantuje dla nas gotowość do skomplikowanych wyzwań w dziedzinie technologii napędowej.
Obok naszej bogatej oferty katalogowej, mamy dostosowane rozwiązania dla napędów serwo, siłowników liniowych jak również listwy zębatych.
Zawsze pracujemy razem z naszymi klientami: intensywna współpraca we wszystkich fazach projektu tworzy podstawę naszej efektywności i sukcesu.
Nasi krajowi i międzynarodowi klienci doceniają prawidłową i fachową poradę naszych specjalistów. Ponadto oferujemy szybką i niezawodną obsługę zapytań i problemów technicznych.

Elementy marki ATLANTA GMBH Elementy marki ATLANTA GMBH Elementy marki ATLANTA GMBHElementy marki ATLANTA GMBHElementy marki ATLANTA GMBH

Manager produktu: inż. Tomasz Michałek

E-mail: atlanta@pivexin-tech.pl
Tel.: +48 32 412 30 26