O firmie Pivexin Technology

O firmie Pivexin Technology

Pivexin Technology – kim jesteśmy?

Sprawnym, doświadczonym i kompetentnym zespołem, w skład którego wchodzą ludzie z pasją i wspólną wizją na przyszłość.

Czym się zajmujemy?

Naszą pracą jest ogólnie pojęte wyposażenie przemysłu, szczególnie zaś polskich producentów maszyn, a także samodzielne projektowanie i budowa maszyn lub pełnych aplikacji. Opracowujemy nowe rozwiązania i technologię, dostarczamy naszym Klientom oraz Partnerom biznesowym nie tylko same produkty, ale także pełne wsparcie techniczne.

Jakie jest nasze zaplecze?

To po pierwsze ludzie, którzy są w swych dziedzinach specjalistami pierwszej próby, zaangażowani w swoje obowiązki i nieprzerwanie podwyższający swoje kwalifikacje. To także ogromna sieć międzynarodowych powiązań biznesowych oraz logistycznych, dzięki czemu jesteśmy w stanie dostarczyć praktycznie każdy typ części maszyn, napędu elektrycznego lub elementu techniki liniowej – albo też opracować nowe rozwiązanie lub nową technologię, która będzie idealnie pasowała do potrzeb naszego Partnera. To także bogaty portfel reprezentowanych na polskim rynku marek i producentów, dzięki czemu przekrój oferowanych produktów jest bardzo szeroki.

Czym się kierujemy?

„Najlepszą metodą przewidywania przyszłości jest jej tworzenie” – zgodnie z tą maksymą wychodzimy naprzeciw wyzwaniom, jakie stawia przed nami przyszłość. Nie czekajmy na to, co ma nastąpić jutro – już dziś je zbudujmy!

O firmie Pivexin Technology

Dla kogo działamy?

Utrzymanie ruchu:

Awaria, usterka, planowy przegląd lub remont.
Każda minuta przestoju spowodowana awarią to policzalne, często ogromne straty. Na specjalne zamówienia dostarczamy towar we wskazane miejsce w tak szybkim czasie, jak to tylko możliwe.
W przypadku zapotrzebowania na elementy do planowych remontów i przeglądów, specjaliści Pivexin Technology doradzą w optymalnym doborze asortymentu. Pomogą także ustalić i sprowadzą na specjalne zamówienie zamienniki w przypadku, gdy pojawia się problem z dostępnością oryginalnych elementów.

Najważniejsze korzyści:.

 • Specjalny tryb obsługi na wypadek awarii.
 • Kompleksowa realizacja zamówienia w jednym punkcie sprzedaży.
 • Doradztwo w zakresie zamienników.
 • Przy długoterminowych umowach specjalne warunki współpracy.
 • Ustawienie stanu magazynowego pod indywidualne potrzeby klienta.
O firmie Pivexin Technology

Produkcja:

Firmom produkcyjnym zależy przede wszystkim na stabilnej współpracy oraz ciągłości dostaw. My jako firma z długoletnim doświadczeniem możemy to zagwarantować.
Dostawa przez Pivexin Technology produktów m.in. takich jak sprężyny gazowe wykorzystywane w procesie produkcyjnym mebli, witryn itd. to gwarancja regularnej, niezakłóconej produkcji i wywiązywania się wobec klientów z ustalonych terminów. Oferujemy warunki współpracy dopasowane do specyfiki wytwarzanych produktów i wymagań całego procesu produkcyjnego klienta. Zapewniamy maksymalne uproszczenie i zautomatyzowanie procedur przy powtarzalnych zamówieniach. W ramach regularnej współpracy gwarancja stałych cen w uzgodnionym okresie.

Najważniejsze korzyści:

 • Dopasowanie zasad współpracy do specyfiki działalności klienta.
 • Proste, zautomatyzowane reguły składania powtarzalnych zamówień.
 • Możliwość zagwarantowania stałości cen lub terminów dostawy.
 • Jasne i proste zasady rozliczania się.
O firmie Pivexin Technology

Dystrybucja:

Firma Pivexin Technology jako specjalista w zakresie wyposażenia przemysłu we wszelkiego typu części maszyn obsługuje różnego typu klientów – ważnym dla nas typem klienta naszego przedsiębiorstwa są firmy handlowe.
Dla tej grupy klientów nasze przedsiębiorstwo posiada bardzo atrakcyjną ofertę, która bazuje nie tylko na bogactwie dostępnego asortymentu bądź też korzystnych warunkach handlowych, gwarantujących profity z redystrybucji, ale również na szczególnie uproszczonych i ergonomicznych procedurach zamówieniowo-realizacyjnych.
Zachęcamy firmy handlowe do podjęcia współpracy.

 • Bardzo szeroki asortyment.
 • Doradztwo techniczne.
 • Szerokie możliwości wyboru sposobu odbioru towaru.
 • Proste, zautomatyzowane zasady składania zamówień.
 • Możliwe uzgodnienie indywidualnych warunków płatności.
 • Możliwość utworzenia stanu magazynowego pod indywidualne potrzeby klienta.
O firmie Pivexin Technology