Historia firmy

Historia firmy

2018

2017

2016

 • Robotyka, coraz bardziej zaawansowana automatyka, technologia napędowa i liniowa – to kierunek, w jakim podążamy.
 • ZMIANA SIEDZIBY

Zakończenie budowy i przeniesienie działalności do nowej siedziby firmy

 • SERWONAPĘDY, KOLLMORGEN

Do grona marek, które powierzył naszej firmie dystrybucję na terenie Polski, dołączyła amerykańska marka KOLLMORGEN, producent m.in. najwyższej jakości serwonapędów. Jesteśmy z tego faktu dumni, zwłaszcza, że nasi klienci uzyskują w rezultacie dostęp do rozwiązań i technologii gwarantujących najwyższą wydajność i powtarzalność

 • BUDOWA NOWEJ SIEDZIBY

Kolejnym etapem naszego rozwoju było stworzenie nowej siedziby firmy. Podjęliśmy ten krok, by sprostać zwiększającemu się zapotrzebowaniu klientów. Bardzo ważną częścią nowej siedziby jest profesjonalne laboratorium, które pozwoli nam na przeprowadzanie pomiarów związanych z projektami i oferowanymi produktami.

2014

 • AUTOMATYKA

Zapewniamy usługi w zakresie programowanie i wdrażania projektu. W naszej ofercie znajdują się napędy servo synchroniczne i asynchroniczne, zintegrowane silniki serwo, silniki krokowe i zintegrowane silniki krokowe. Ponadto panele HMI, sterowniki PLC, falowniki, soft starty, czujniki obrotu, tachoprądnice DC, czujniki zbliżeniowe, zasilacze, baterie, aparatury modułowe i oprzyrządowanie pulpitowe.

 • SIŁOWNIKI ELEKTRYCZNE

Elektryczne aktuatory liniowe. Występują dwie grupy tych produktów: pierwsza jest dedykowana do przemysłu meblarskiego, medycznego i domowego, druga to aktuatory przemysłowe. Nasza oferta zawiera wiele typów aktuatorów, począwszy id klasycznego typu osiowego i kątowych silników przez aktuatory z ruchomą nakrętką z lub bez tuby zewnętrznej, również z nierdzewnymi tłokami. Co więcej, oferujemy rozwiązania z podwójnymi silnikami, naprowadzaniem słonecznym i systemami podnoszenia telewizorów.

 • PODNOŚNIKI ŚRUBOWE

Modułowe podnośniki śrubowe serii SG występują w dwóch wersjach (N – śruba nieobrotowa, R – śruba obrotowa) i 11 wielkościach mechanicznych. W związku z kompaktową konstrukcją i szeroką rangą dostępnych akcesoriów, możliwe jest dostosowanie podnośników do konkretnej aplikacji.

 • TECHNIKA LINIOWA

Produkty takie jak prowadnice liniowe i wózki, rolowane i walcowane śruby kulowe i nakrętki, wałki precyzyjne i łożyska liniowe, wsporniki, itp.

 • NAPĘDY

Pełen zakres rozwiązań elektrycznych systemów napędowych, włączając silniki AC i DC (również BLDC), wszystkie typy przekładni (ślimakowe, walcowe, walcowo-stożkowe, planetarne, itp.) – również dla silników serwo i krokowych. Silniki i przekładnie z naszej oferty charakteryzują się wysoką jakością wykonania i świetnym designem. Jako firma projektowa, nie tylko handlowa, potrafimy zaproponować odpowiednie rozwiązanie dla klienta i pomóc mu w realizacji każdego projektu.

 • PNEUMATYKA

Elementy takie jak: siłowniki pneumatyczne zgodne z ISO6432, ISO/VDMA, siłowniki kompaktowe i siłowniki beztłoczyskowe. Dla przygotowania powietrza polecamy jednostki FRL z wysokim przepływem do 11000 Nl/min.

 • SPRĘŻYNY I AMORTYZATORY

Sprężyny gazowe dla różnych systemów otwierania, pozycjonowania i podtrzymywania w całym zakresie regulacji. Sprężyny gazowe z blokadą dla całego zakresu regulacji i równym rozkładem sił na całej długości tłoka. Technologia amortyzacyjna w różnych modelach dla aplikacji wymagających dużych sił. W naszej ofercie mamy również wysokiej jakości amortyzatory przemysłowe i hydrauliczne regulatory prędkości, które mogą być użyte w aplikacjach, gdzie pożądane jest zwiększenie efektywności i wydłużenie żywotności maszyn

 • ELEMENTY PRZENIESIENIA NAPĘDU

Bardzo szeroki wybór elementów niezbędnych do utrzymania ciągłości produkcji i nowych projektów. Oferujemy takie elementy jak: koła łańcuchowe, koła zębate, koła pod pasy klinowe, koła modułowe, listwy, łańcuchy, pasy zębate, śruby trapezowe, nakrętki, elementy montażowe.

2010

2007